نقد و بررسی ساعت هوشمند

بهترین ساعت هوشمند برای ارسال پیامک 2022

بهترین ساعت هوشمند برای ارسال پیامک 2022

اگر به دنبال خرید بهترین ساعت هوشمند برای ارسال پیامک هستید، باید به گوشی هوشمند یا تبلت فعلی خود و سیستم عامل آن (OS) فکر کنید. از آنجایی که دستگاه‌ های اپل از پیامک و تماس از طریق دستگاه ‌های Android پشتیبانی نمی ‌کنند، پیدا کردن ساعتی که از همان سیستم ‌عامل گوشی هوشمند یا تبلت شما استفاده می نماید، مهم است.

آیا شما فقط می خواهید به پاسخ های سریع دسترسی داشته باشید یا یک ویژگی پیامک قوی را ترجیح می دهید؟ و باید عملکردهای دیگری مانند تماس ها، پرداخت های بدون تماس یا حتی پخش رسانه را در نظر بگیرید. با این حال، همه ویژگی ‌های هوشمند فوق می‌ توانند به سرعت باتری ساعت را تخلیه کنند، بنابراین در نظر گرفتن تمامی مسائل بالا مهم است.

معرفی بهترین ساعت برای ارسال پیامک

1. ساعت هوشمند Samsung Galaxy Watch Active 2 برای ارسال پیام

این ساعت به عنوان بهترین ساعت هوشمند، برای کاربران اندروید بوده که از نوشتار و مکالمه با شارژ بی‌ سیم Qi و عمر باتری چند روزه مناسب پشتیبانی می ‌کند.

 • ویژگی های مثبت
  • سنسور ضربان قلب بصری
  • عمر باتری طولانی
  • شارژ بی سیم Qi
 • ویژگی های منفی
  • رابط کاربری سخت و مدیریت برنامه
 • نقد و بررسی

در حالی که اکثر ساعت ‌های هوشمند مبتنی بر اندروید را می ‌توان با آیفون جفت کرد، برای این راهنما که بر پشتیبانی از متن کامل تمرکز دارد، فقط به ساعت ‌های مبتنی بر اندروید تمرکز داریم. آیفون نمی تواند به درستی از ارسال پیامک از طریق ساعت هوشمند اندروید پشتیبانی کند. بنابراین، بهترین ساعت هوشمند برای یک کاربر اندرویدی سامسونگ خواهد بود. ساعت هوشمند Galaxy Active 2 می تواند به عنوان بهترین انتخاب برای شما باشد، زیرا به عنوان هندزفری برای استفاده از تلفن Android شما بوده و با باتری قوی خود می تواند چند روز بدون شارژ، دوام بیاورد. همچنین شارژ بی ‌سیم Qi را دریافت خواهید کرد که به شما امکان می ‌دهد ساعت خود را با قرار دادن بر روی تلفن سامسونگ خود شارژ کنید.

Samsung Galaxy Active 2 به عنوان بهترین ساعت هوشمند برای ارسال پیامک، از دریافت تماس و پیامک به لطف قابلیت مکالمه به متن پشتیبانی می کند. همچنین با استفاده از این ساعت هوشمند، به مدیریت ایمیل‌ ها، رویدادهای تقویم و پرداخت بدون تماس از طریق برنامه Samsung Pay دسترسی کامل خواهید داشت. برای افرادی که به دستیارهای صوتی متکی هستند، دستیار اختصاصی Bixby سامسونگ کمک خواهد کرد. همچنین با یک آشکارساز خودکار، ردیابی تناسب اندام را دریافت خواهید کرد که نوع فعالیتی که در آن انجام می ‌دهید را حس کرده و بر اساس آن ردیابی می‌ کند. معیارهای استاندارد سلامت شامل مانیتور ضربان قلب مداوم، ردیابی گام، کالری سوزانده شده و ردیابی خواب است. ویژگی‌ های دیگر مانند ردیاب استرس و دسترسی به برنامه Calm، به شما کمک می ‌کند تا استرس روزانه را مدیریت کنید.

2. ساعت هوشمند اپل واچ سری 6 برای ارسال پیامک

2. ساعت هوشمند اپل واچ سری 6 برای ارسال پیامک

به لطف پشتیبانی از سیستم عامل اصلی، مقاومت 50 متری در برابر آب و توانایی قرار دادن یک خط تلفن همراه جداگانه در این ساعت این محصول بهترین ساعت هوشمندی که می ‌توانید با آیفون پیامک ارسال کنید

 • ویژگی های مثبت
  • پشتیبانی از Wi-Fi
  • استفاده سلولی
  • ردیابی خواب
  • ردیابی تناسب اندام
  • شارژ بی سیم Qi
 • نقد و بررسی

اپل واچ سری 6 تنها ساعتی است که به راه حل پیچیده ای برای ارسال پیامک نیاز ندارد. بنابرای ن به عنوان بهترین ساعت هوشمند برای ارسال پیامک، برای آیفون داران به حساب می آید. این ساعت دارای ویژگی های فوق العاده ای بوده و به شما اجازه قرار دادن سیم کارت در ساعت را می دهد، به این صورت شما می توانید بدون نیاز به گوشی در کنار خود، از امکانات ساعت به صورت کامل بهره مند شوید.

همراه با پشتیبانی از تلفن و متن، ویژگی‌ های کلیدی مانند صفحه ‌نمایش همیشه روشن و 30 درصد بزرگ ‌تر از اپل واچ سری 3، ردیابی سلامت و تناسب اندام برای خواب، پایش مداوم ضربان قلب، قرائت ECG و سطح اکسیژن خون را ارائه می دهد.  همه این داده ها از طریق Apple Health ردیابی می شوند که می توانید در ساعت یا آیفون خود به آن دسترسی داشته باشید. شما یک درجه مقاومت 50 متری در برابر آب دریافت خواهید کرد که آن را برای شنا ایمن می کند.

3. اپل واچ سری 5 برای ارسال پیامک

ساعت هوشمندی که بدون اتصال به تلفن، پیامک ارسال می کند، زیرا می توانید سیم کارت جداگانه در داخل آن قرار دهید و ویژگی هایی مانند اینترنت همراه، WiFi، مکان یابی، ردیاب های تناسب اندام پیشرفته و صفحه نمایش همیشه روشن دریافت کنید.

 • ویژگی های مثبت
  • مکان یابی با پشتیبانی از Wi-Fi
  • موجود در اندازه های 40 و 44 میلی متری
  • ردیاب های تناسب اندام قوی
 • نقد و بررسی

اپل از اولین اپل واچ تا کنون راه زیادی را پیموده است. در حالی که سری 6 جدیدترین نسخه می باشد، اپل واچ سری 5 همچنان یک رقیب قدرتمند به شمار می آید. از ویژگی های رایج اپل واچ می توان به ردیابی گام ها، خواب، ضربان قلب مداوم و نظارت بر ECG اشاره کرد.

همچنین با تماس‌های SOS اضطراری و ردیابی ارتفاع، تشخیص سقوط را دریافت خواهید کرد. می توانید از بین دو گزینه اندازه متفاوت 40 یا 44 میلی متری انتخاب کنید. یکی دیگر از ویژگی های جالب اپل Hand Off است که به شما امکان می دهد یک برنامه را در iPhone یا iPad خود باز کنید و به طور یکپارچه به استفاده از برنامه در Apple Watch خود ادامه دهید. این ساعت فوق العاده صفحه نمایش همیشه روشن، دارای یک تاج دیجیتال است.

ساعت هوشمند Samsung Gear S3 Frontier

4. ساعت هوشمند Samsung Gear S3 Frontier

بهترین ساعت هوشمند برای ارسال پیامک و مقرون به صرفه ترین برای کاربران Android است که با محدوده عمر باتری سه روزه و دوامی بسار زیاد شناخته می شود.

Samsung Gear S3 Frontier را می توان به عنوان بهترین ساعت هوشمند اقتصادی جهت ارسال پیامک برای کاربران اندروید معرفی کرد. با استفاده از این ساعت می توانید با یکبار شارژ، سه روز کامل از پیام‌ های متنی، تماس ‌ها، پخش جریانی رسانه و موارد دیگر بهره ببرید. مانند سایر ساعت های سامسونگ، Gear S3 از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند. شما به GPS با ادغام GLONASS به همراه حسگر شتاب سنج، فشارسنج، قطب نما (ABC) دسترسی خواهید داشت. سایر ویژگی‌ ها شامل دسترسی به دستیار صوتی Bixby Samsung و ردیابی ورزش خودکار و فعالیت‌های خارج از منزل است. به لطف Samsung Health، به پایش ثابت ضربان قلب، پله ‌ها، آب، کافئین، ورزش و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.

راهنمای خرید بهترین ساعت هوشمند برای ارسال پیامک

در حالت کلی برای انتخاب لازم است به موارد زیر توجه کنید:

 • سازگاری با سیستم عامل
 • پشتیبانی متن
 • عملکرد
 • عمر باتری

با در نظر گرفتن این موارد و راهنمایی این محتوا، می توانید بهترین ساعت هوشمند را برای خود انتخاب کنید. برای خرید انواع ساعت های هوشمند، به سایت همراه سیب مراجعه نمایید.

بازگشت به لیست