وبلاگ

علت شارژ نشدن ایرپاد + ارائه راه حل

تصویری از شارژر ایرپاد ومشکل شارژنشدن ایرپاد

ایرپاد یکی از ابزارهایی است که بسیار استفاده می‌شود. گاهی اوقات یک سری مشکلاتی پیش می‌آید که کار نمی‌کنند. قبل از دور انداختن آن‌ها، با بررسی یک سری موارد می‌توان که بررسی کرد مشکل از کجا است. پرفروش‌ترین مدل‌های ایرپاد، برای اپل و سامسونگ و شیائومی است. شارژ نشدن ایرپاد این مدل‌ها، ممکن است علت سخت افزاری داشته باشد.

از بین بردن مشکل شارژ نشدن ایرپاد

ایرپادها جزو وسایل جانبی هستند که توسط شرکت‌های مختلفی ساخته شدند. بعد از اینکه دستگاه‌های ایرپاد، با گوشی‌های همراه، مچ شدند می‌توان به فایل‌های صوتی و تصویری مختلف گوش داد. چون که این دستگاه‌ها بدون سیم هستند استفاده کردن از آنها بسیار راحت است و افراد ترجیح می‌دهند که در فعالیت‌های ورزشی و روزانه خودشان و در پیاده روی‌ها و در کتابخانه و در محیط‌های مختلف این دستگاه‌ها را به خودشان حمل کنند و آنها استفاده کنند.

به خاطر وجود نرم افزار و سخت افزار بسیار حساس و ظریف در این دستگاه‌ها احتمال خرابی بیشتر است. یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که برای ایرپاد به وجود می‌آید شارژ نشدن کیس است. هر مدل از ایرپادها، دارای یک سری راه حل‌های مخصوص هستند که با آن مشکلات حل می‌شوند. بهتر است که با توجه به مدل، نسبت به حل مشکل شارژ نشدن ایرپادها اقدامات لازم را انجام داد.

 

برای دیدن و خرید ایرپاد کلیک کنید.

 

علت شارژ نشدن ایرپاد اپل و حل مشکل

علت شارژ نشدن ایرپاد اپل چیست؟ در ایرپادهای شرکت اپل گاهی اوقات مشکل شارژ نشدن کیس پیش می‌آید. شرکت اپل، این ایرپاد را به صورتی طراحی کرده است که با گذاشتن آن در قسمت کیس، شارژ می‌شود. در نتیجه برای اینکه علت شارژ نشدن ایرپاد بررسی بشود، باید که میزان شارژ کیس مورد بررسی قرار بگیرد. بعد از یک مدتی در صفحه وضعیت باتری می‌توان که میزان شارژ شدن آن را مشاهده کرد.

یکی از مشکلاتی که گاهی برای ایرپادها به وجود می‌آید، نرسیدن جریان برق به کیس آن‌ها است. پس باید حتماً سیم بررسی شود. گاهی اوقات هم علت شارژ نشدن ایرپاد این است که شکاف شارژ کثیف است که برای این مشکل باید قسمت بیرونی پورت شارژر بررسی شود و اگر آلوده بود، پاک‌سازی بشود. البته لازم است طریقه شارژ ایرپاد به طور صحیح را نیز بدانید.

علت شارژ نشدن ایرپاد اپل و حل مشکل

علت شارژ نشدن و رفع مشکل ایرپاد سامسونگ

ممکن است برخی از کاربران به جای این که گوشی آیفون داشته باشند، گوشی‌های سامسونگ داشته باشند و به همین خاطر ایرپاد سامسونگ تهیه کرده باشند. یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که باعث می‌شود که ایرپاد سامسونگ شارژ نشود، این است که از شارژرهای مناسب برای شارژ استفاده نشود. برای رفع این مشکل، باید یک شارژر اورجینال با آمپر بالا تهیه شود و با آن شارژ انجام بشود.

گاهی اوقات هم ممکن است که خود ایرپاد دچار آسیب دیدگی شده باشد. برای رفع مشکل شارژ نشدن ایرپاد، بهتر است که افراد متخصص آن‌ها را بررسی نمایند و نسبت به تعمیر اپل ایرپاد با مشکل شارژ اقدام نمایند. هم چنین بهتر است که به پورت بیرونی آن‌ها نیز توجه بشود که آلودگی در آن‌ها وجود نداشته باشد. برای مشکل شارژ نشدن ایرپاد سامسونگ، هم چنین بهتر است که به پریزی که از آن برق بیرون می‌آید نیز توجه شود چون که ممکن است که پریز برق دارای مشکل باشد.

علت شارژ نشدن ایرپاد شیائومی و رفع آن

یکی دیگر از مدل‌ها، ایرپادهای شیائومی است که امروزه به خاطر کیفیت خوبشان بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. یکی از مشکلاتی که باعث می‌شود که این ایرپادها شارژ نشوند، این است که کیس آن‌ها به مشکل برخورد کرده است. این شرکت برای ایرپادهای خودش این‌گونه طراحی کرده است که بعد از این که ایرپاد در کیس قرار گرفت، باید که چراغ شارژ وایرلس به صورت خودکار روشن بشود و این نشان‌دهنده آن است که این ایرپادها در حال شارژ شدن هستند.

علت شارژ نشدن ایرپاد شیائومی و رفع آن

اگر که بعد از وارد کردن، چراغ روشن نشد باید که حتماً سیم و کیس مورد بررسی قرار بگیرند. اگر مشکلی نداشته باشند، باید به شارژر آنها توجه شود که شارژرهای درست مورد استفاده قرار بگیرند و بعد از آن به پریز برقی که شارژر به آن وصل شود، توجه بشود. برای پیدا کردن علت شارژ نشدن ایرپاد و حل مشکل شارژ نشدن ایرپاد شیائومی، اگر که مشکل از خود ایرپادها بود، بهتر است که به افراد متخصص سپرده بشود که در صورتی که امکان رفع مشکل وجود داشته باشد، آن را حل و فصل نمایند.

جمع بندی

ایرپادها از جمله ابزارهایی هستند که استفاده کردن از آن‌ها بسیار مزیت دارد. این ابزار، چون سیمی نیستند خیلی راحت استفاده می‌شوند. گاهی اوقات به خاطر این که سخت افزار این ایرپادها ظریف است، یک سری مشکلاتی برای شارژ آن‌ها به وجود می‌آید. دلایل شارژ نشدن ایرپاد بسیار هستنند و راه حل‌های زیادی برای حل مشکل شارژ نشدن ایرپاد، وجود دارند که خود افراد می‌توانند به کار ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --