وبلاگ

چجوری توی گوشی شیائومی تبلیغات رو حذف کنم؟

تصویری از چگونگی حذف تبلیغات رو توی گوشی شیائومی

حذف تبلیغات در گوشی شیائومی یکی از دغدغه‌های کاربران تلفن‌های همراه برند شیائومی است. این گوشی‌ها یکی از محبوب‌ترین دسته بندی‌های تلفن‌های همراه هوشمند در سال‌های اخیر به شمار رفته و استقبال بالایی از آن‌ها به عمل آمده است. اما وجود تبلیغات آزار دهنده در هر یک از آن‌ها کاربران را ناراضی کرده است. برای استفاده از هر یک از برنامه‌های موجود در گوشی‌های شیائومی باید حتماً تبلیغات پی در پی آن‌ها را نیز مشاهده کنید که تبلیغات وقت زیادی از شما را تلف می‌کند. در این بخش برخی از روش‌های حذف پیام‌های تبلیغاتی را ارزیابی می‌کنیم.

علت پخش پیام‌های تبلیغاتی در گوشی‌های شیائومی

حذف تبلیغات در گوشی شیائومی معایب بسیاری برای کمپانی شیائومی به همراه دارد. در واقع پخش این پیام‌ها بخش مهمی از درآمدزایی این کمپانی را تشکیل می‌دهد. به طور کلی غیرفعال‌کردن این پیام‌ها در سیستم عامل تلفن‌های هوشمند شیائومی غیر قابل انجام است. به همین خاطر باید به دنبال روش‌های میان بری برای رفع این مشکلات بگردیم. برای حل این مشکلات باید از روش‌های زیر استفاده به عمل آورید.

خاموش کردن msa

در این بخش از تلفن‌های هوشمند برند شیائومی می‌توانید، قابلیت‌های مربوط به پخش پیام‌های بازرگانی را در دسترس داشته باشید. ام اس ای به معنای MIUI System Ads که به عنوان عبارت خلاصه شده آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بخش مسئولیت پخش پیام‌های بازرگانی را بر عهده دارد. در صورتی که تنظیمات آن را غیر فعال کنید بدون شک حذف تبلیغات در گوشی شیائومی نیز ساده‌تر انجام می‌پذیرد. با متوقف شدن این بخش بسیاری از پیام‌های تبلیغاتی پخش نخواهند شد و این مسئله مزایای بی شماری برای کاربران به همراه دارد. برای دسترسی به این بخش باید در قسمت password & security از بخش Authorization & revocation گزینه MSA را پیدا کنید. پس از چند ثانیه در این بخش باید گزینه Revoke را انتخاب کرده و منتظر غیرفعال‌شدن پیام‌های تبلیغاتی در گوشی همراه خود شوید. این روش تقریباً در همه دستگاه‌های برند شیائومی پاسخگوی مشکلات موجود خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  بهترین تبلت برای ترید / سال 2023

غیرفعال‌شدن توصیه‌های شخصی

برای حذف ساده این پیام‌های تبلیغاتی باید حتماً توصیه‌های شخصی خود را نیز غیر فعال کنید. در این صورت بخش مهمی از این پیام‌ها غیر فعال خواهند شد. برای این منظور نیز از بخش تنظیمات گوشی خود باید وارد password & security شده و از بخش privacy گزینه Ad services را انتخاب کنید. سپس در پنجره مقابل باید به دنبال گزینه Personalized ad recommendations را انتخاب کنید. با استفاده از این گزینه به سادگی می‌توانید پیام‌های شخصی که برای تبلیغات به گوشی شما ارسال می‌شوند را خاموش یا غیر فعال کنید.

غیرفعال‌کردن تبلیغات در بخش امنیت

در صورتی که به دنبال روشی برای حذف تبلیغات در گوشی شیائومی خود هستید، به بخش امنیت گوشی خود نیز سری بزنید. در این قسمت می‌توانید، به یکی از برنامه‌های پیش فرض گوشی هوشمند شیائومی دسترسی داشته باشید. این قسمت خدمات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که هر یک از آن‌ها برای رفع برخی از اختلالات موجود مورد استفاده قرار می‌گیرند. با انجام چند مرحله ساده در این قسمت می‌توانید، تبلیغات مربوط به گوشی همراه خود را غیر فعال کنید و از استفاده از برنامه‌های مختلف لذت ببرید.

برای این منظور در وهله اول باید وارد قسمت سکوریتی شده و از این قسمت گزینه چرخ دنده را انتخاب کنید. پس از آن باید به دنبال گزینه Receive recommendations بگردید. با انتخاب آن وارد بخش کلینر می‌شوید. در این جا باید گزینه Receive recommendations را برای بار دوم خاموش یا غیر فعال کنید. این روش ساده یکی از روش‌های مناسب برای حل مشکلات تبلیغاتی گوشی شیائومی شما به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید:  مک بوک بهتره یا لپ تاپ‌های سامسونگ

استفاده از مرورگر برای رفع پیام‌های تبلیغاتی

برای حل مشکل پیام‌های تبلیغاتی در گوشی‌های هوشمند شیائومی می‌توانید، از گزینه مرورگر نیز استفاده کنید. برنامه مای بروزر که رسماً توسط کمپانی شیائومی ارائه شده بر روی همه گوشی‌های این برند مشاهده می‌شود و استفاده از آن به سهولت انجام می‌گیرد. سرعت بالا و ایمنی این پلتفرم از مزایای مهم و کاربردی آن به شمار می‌رود که سبب استفاده ساده‌تر از آن خواهد شد. به همین خاطر حذف تبلیغات نیز در این بخش به سهولت انجام می‌گیرد.

برای حذف تبلیغات در گوشی شیائومی از این روش باید به مراحل زیر دقت داشته باشید:

1-    برنامه مای بروزر را در سیستم عامل گوشی شیائومی خود پیدا کرده و وارد آن شوید.

2-    در بخش بعدی بر روی پروفایل خود در برنامه مرورگر ضربه زده و وارد آن شوید.

3-    سپس گزینه چرخ دنده را انتخاب می‌کنیم.

4-    سپس گزینه privacy & security انتخاب می‌شود.

5-    در این جا برای حذف تبلیغات از گزینه Personalized Services استفاده می‌شود که برای خاموش کردن این پیام‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حذف پیام‌های تبلیغاتی موزیک پلیر شیائومی

شما می‌توانید برای حذف تبلیغات در گوشی شیائومی از هر برنامه به صورت مجزا نیز استفاده به عمل آورید. پیام‌های تبلیغاتی که در سیستم موزیک پلیرهای این برنامه پخش می‌شوند نیز به سادگی قابل حذف هستند. برای این منظور باید از تنظیمات این بخش گزینه show ad را انتخاب کرده و آن را خاموش کنید.

جمع بندی

در این صفحه چند راهکار کاربردی برای حذف انواع پیام‌های تبلیغاتی در برنامه‌های مخصوص سیستم عامل شیائومی را بررسی کردیم که با در نظر گرفتن آن‌ها لذت بیشتری در استفاده از هر یک از این برنامه‌ها خواهید برد. این پیام‌های تبلیغاتی در هر یک از برنامه‌های اجرا شده در سیستم عامل شیائومی وجود داشته و پخش می‌شوند. به همین خاطر جلوگیری از آن‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با انتخاب هر یک از راهکارهای معرفی شده مشکلات شما برای همیشه حل خواهند شد.

بیشتر بخوانید:  بهترین گلکسی واچ های سامسونگ کدام‌اند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --