دانستنی های آیفون

آموزش بازگشت آنتن و رجیستر آیفون 14

تصویر رجیستری گوشی های ایفون

بسیاری از مشتریان بعد از این که آیفون 14 را خریداری می‌کنند، با مشکل نبود آنتن و رجیستری مواجه می‌شوند. نداشتن آنتن، باعث مشکلات زیادی برای افراد می‌شود. مشتریان نمی‌توانند که تماس برقرار کنند، پیامک بزنند و یا به اینترنت خود گوشی متصل بشوند.

برای جلوگیری از به وجود آمدن این مشکلات بهتر است که دارندگان این مدل گوشی، آموزش بازگشت آنتن و رجیستر آیفون 14 را ببینند و با نکات کامل آن آشنا شوند که اگر این مشکل برای آن‌ها نیز به وجود آمد، بتوانند که به راحتی آن را حل و فصل کنند.

علت رجیستر نشدن و نبود آنتن آیفون 14

افرادی که جدیداً آیفون ۱۴ را خریداری کردند، یکی از مشکلاتی که برایشان به وجود آمده است، مشکل آنتن دهی گوشی‌های همراهشان بوده است. یکی از اصلی‌ترین دلیل‌هایی که باعث می‌شود گوشی آیفون ۱۴، رجیستر نشده باشد، این است که این گوشی‌ها قیمت بسیار بالایی را دارند. با دیدن آموزش بازگشت آنتن و رجیستر آیفون 14 می‌توان این مشکل را حل کرد. کاربران اگر که نتوانند این مشکل را حل کنند، مشکلات زیادی برایشان به وجود خواهد آمد و ممکن است که گوشی به تعمیر نیاز داشته باشد.

از مهم‌ترین دلایلی که باعث شده است که دارندگان گوشی آیفون ۱۴ نتوانند گوشی را رجیستر کنند، این است که امروز در کشور ما واردات گوشی‌هایی که بالاتر از ۶۰۰ دلار هستند کاملاً ممنوع است و چون این مدل گوشی آیفون ۱۴ قیمت بالاتری را دارد در سامانه همتا ثبت نشده است و باعث می‌شود که رجیستری با مشکل همراه شود. با دیدن آموزش بازگشت آنتن و رجیستر آیفون ۱۴ می‌توان این مشکل را حل کرد.

آموزش بازگشت آنتن و رجیستر آیفون 14

در این صفحه آموزش بازگشت آنتن و رجیستر آیفون 14 برای مشتریان گذاشته شده است. چندین عملکرد برای این مشکل وجود دارد:

مرحله اول: جاسازی دوباره سیم کارت

برای حل این مشکل بهتر است که یک بار سیم کارت را خارج کرده و دوباره آن را سر جای خودش قرار داد. اگر که سیم‌کارت سوخته شده یا مسدود شده باشد و یا سیم کارت روی گوشی دیگری فعال شده باشد، آنتن گوشی غیر فعال می‌شود.

مرحله دوم:  ری استارت کردن گوشی آیفون

می‌توان با استفاده از دکمه افزایش صدا و دکمه کاهش صدا یک بار گوشی را ری استارت کرده و از اول دوباره راه اندازی کنید.

مرحله سوم: بررسی رجیستری گوشی

یکی از مشکلاتی که باعث می‌شود که آنتن گوشی مشکل دار باشد، نبود رجیستری برای گوشی است. برای افراد کاملاً از رجیستری گوشی آگاه باشند، می‌توانند در سامانه همتا وارد شده و گوشی‌هایی که انتقال مالکیت به نام آن‌ها انجام شده است را مشاهده کنند.

مرحله چهارم: به‌روزرسانی سیستم عامل

به روز نبودن سیستم عامل آیفون، از مهم‌ترین دلایلی است که باعث می‌شود آنتن گوشی شما دچار مشکل شود. حتماً باید سیستم عامل در آخرین نسخه باشد.

آموزش بازگشت آنتن و رجیستر آیفون 14 به‌روزرسانی سیستم عامل

مرحله پنجم: بررسی تنظیمات شبکه

مرحله بعدی تنظیمات شبکه است که باید افراد اطمینان حاصل کنند که منطقه‌ای که در آن هستند، تحت پوشش شبکه بادش.

مرحله ششم: فعال کردن حالت پرواز

یکی از راهکارها این است که گویشی به حالت پرواز برود. در بخش منوی گوشی، این گزینه قابل مشاهده است.

مرحله هفتم: ریست کردن تنظیمات شبکه

با ریست کردن، تمام تنظیمات شبکه‌هایی که به گوشی متصل شده است از بین رفته و دوباره برگردانی می‌شود.

نکات لازم قبل از رجیستر شدن آیفون 14

افرادی که قصد دارند گوشی موبایلشان را رجیستری کنند، حتماً باید آموزش بازگشت آنتن و رجیستر آیفون 14 را مشاهده نمایند. در مرحله اول باید  سریال  IMEI به شماره ۷۷۷ ارسال شود. احراز هویت در رجیستری کردن باید حتماً انجام بشود. اگر که در رجیستری کردن مشکلی به وجود بیاید، می‌توان با سامانه همتا به صورت تلفنی در ارتباط بود و با پشتیبانی همتا می‌توان تماس گرفت.

اطلاعات گوشی باید به صورت کامل درستی وارد شود. اگر که این گوشی به حالت مسافری وارد کشور شده است، باید در سه ماه گذشته یک بار ورود و خروج از کشور وجود داشته باشد. این ها یک سری نکات آموزش بازگشت آنتن و رجیستر آیفون 14 هستند.

جمع بندی

یکی از مشکلاتی که بیشتر خریداران آیفون ۱۴ با آن سروکار دارند، مشکل آنتن نداشتن و رجیستر نشدن گوشی‌های همراه است. برای اینکه افراد بتوانند این مشکل را رفع کنند، باید حتماً آموزش بازگشت آنتن و رجیستر آیفون 14 را مطالعه نمایند و تمام نکات لازم را بدانند.

یک سری راهکارهایی برای این مشکل بیان شده است. اگر با این راهکارها نتوان که مشکل را حل کرد، باید که حتماً از متخصصین در این زمینه کمک گرفت. قبل از رجیستری بهتر است که نکاتی که بیان شده است را مطالعه کرد تا رجیستری گوشی به مشکل بر نخورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *