وبلاگ

معرفی بهترین ابزار هوش مصنوعی برای کسب درآمد

تصویری از معرفی بهترین ابزار هوش مصنوعی برای کسب درآمد

با در نظر گرفتن قابلیت‌های ویژه‌ای که هوش مصنوعی در چند دهه اخیر در بخش‌های مختلفی از کسب و کارهای امروزی به وجود آورده، این روزها در بسیاری از پروژه‌های تجاری، فعالیت‌های اقتصادی و… از این پلتفرم استفاده می‌کنند. در هوش مصنوعی ده‌ها ابزار متعدد برای درآمدزایی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها به پیشرفت‌های مهمی در کسب و کار خود دست پیدا می‌کنید. در این بخش به بررسی برخی از بهترین ابزارهای این پلتفرم برای کسب درآمد بیشتر در حوزه کسب و کار خود و یا در رشته‌های جدیدتر می‌پردازیم.

ابزار PICTORY

یکی از ابزارهای مربوط به ویرایش ویدیو در هوش مصنوعی پیکتوری نام دارد که قابلیت‌های ویژه‌ای در زمینه تولید محتوای ویدئویی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با استفاده از این ابزار حرفه‌ای می‌توانید ویدئوهایی با کیفیت بسیار بالا تولید کرده و از آن‌ها در فضای مورد نظر خود استفاده کنید. برای استفاده از این پلتفرم شما به هیچ مهارتی نیاز نخواهید داشت و با ساده‌ترین روش‌ها ویدیوهای دلخواه خود را ایجاد خواهید کرد. برای استفاده از این برنامه شما باید یک مقاله را به عنوان اسکریپت و پایه و اساس ویدیوی خود در دست داشته باشید و از آن در بخش‌هایی از این پلتفرم استفاده کنید.

به طور مثال شما می‌توانید یکی از پست‌های بلاگ خود را به یک ویدیوی حرفه‌ای تبدیل کرده و در فضاهای مختلف مجازی از آن استفاده کنید. ویدیوها در این پلتفرم بر اساس متن ویرایش می‌شوند و با کیفیت بسیار بالایی در دسترس قرار می‌گیرند. به علاوه قابلیت‌هایی برای زیرنویس متن در هر یک از ویدیوهای ساخته شده نیز جذابیت این پلتفرم ادیت و ویرایش ویدیو را افزایش می‌دهد.

ابزار JASPER

یکی دیگر از ابزارهای مهم در زمینه تولید محتوا در پلتفرم‌های پرطرفدار هوش مصنوعی، جاسپر نام دارد که با ویژگی‌ها و قابلیت‌های متعددی همراه است. این ابزار با دریافت چند کلمه کلیدی ساده محتوای مورد نیاز شما را با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. در این برنامه انواع فونت‌ها و سبک‌های نوشتاری را در دسترس خواهید داشت که در تولید یک محتوای حرفه‌ای به شما کمک می‌کنند. پشتیبانی جاسپر از 25 زبان زنده دنیا نیز بر جذابیت‌های آن افزوده است. رابط بصری قوی این برنامه نیز به کاربران کمک می‌کند که از ویژگی‌های موجود به بهترین نحو استفاده به عمل آورند.

در این برنامه می‌توانید انواع متن‌های طولانی را سفارش داده و تولید کنید. کلیه عناصر کلیدی محتوای مورد نظر شما در بخش‌های مختلف شناسایی شده و با این قابلیت‌ها بهترین نوع محتوا تولید خواهد شد. انواع ضمایر، افعال، نام‌ها و… به سادگی توسط ابزار جاسپر تشخیص داده می‌شوند. این ابزار سرعت عمل بسیار بالایی برای تولید محتوای مورد نیاز شما دارد و به همین خاطر نیز با استقبال بسیار بالایی در میان مشتریان روبه‌رو شده است.

 معرفی بهترین ابزار هوش مصنوعی برای کسب درآمد ابزار JASPER

Hitpaw

پلتفرم هیت پو نیز یکی از ابزارهای مهم و پرطرفداری است که در حوزه هوش مصنوعی مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. این پلتفرم برای ویرایش تصاویر و عکس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربری فوق‌العاده‌ای برای مشتریان به همراه دارد. استفاده از این ابزار به شما کمک می‌کند تا تصاویر مورد نظر خود را با کیفیت بیشتری آماده سازی کرده و از تار شدن آن‌ها پیشگیری کنید. به این ترتیب تولید محتوای تصویری مورد نظر با کیفیت بیشتری انجام می‌گیرد.

استفاده از آن برای ویندوز و سیستم‌های مک بسیار کاربردی است و نیازهای مشتریان را برآورده می‌کند. با استفاده از این ابزار می‌توانید به درآمدهای دلاری مورد نظر خود نیز دست پیدا کنید. این پلتفرم بدون افت کیفیت تصاویر ابعاد آن‌ها را بزرگ‌تر می‌کند. هرگونه نویز در تصاویر شما با استفاده از این پلتفرم از بین می‌رود.

Synthesys

این برنامه کاربردی در راستای تولید و آماده سازی محتوای ویدئویی مورد استفاده قرار می‌گیرد و بهترین کارایی را در این زمینه دارد. با استفاده از آن کیفیت محتوای ویدئویی شما به شدت افزایش می‌یابد. این پلتفرم با فناوری‌های پیشرفته‌ای تولید شده و برای تبدیل اسکریپت به صداهای پویا به کار می‌رود. رابط کاربری آسان آن دسترسی کاربران را به قابلیت‌های ویژه موجود در برنامه ساده‌تر می‌کند. هر یک از این ابزارها با ساده‌ترین روش‌ها در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. در این ابزار به سبک‌های متعددی دسترسی خواهید داشت که نیازهای مختلف شما را برآورده می‌سازند. این ابزار برای آماده سازی ویدیوهای آموزشی به شدت کاربردی است و نیازهای شما را در این زمینه‌ها نیز برآورده می‌سازد. این ابزار با زبان‌های مختلف در دنیا قابل استفاده خواهد بود.

معرفی بهترین ابزار هوش مصنوعی برای کسب درآمد ابزار Synthesys

Lovo.ai

یکی از پیشرفته‌ترین ابزارهایی که در صنعت هوش مصنوعی مورد توجه قرار گرفته است، با این نام شناخته می‌شود. این ابزار یک نوع تولید کننده صدا است و در عرصه‌های صوتی مورد بررسی قرار می‌گیرد. این ابزار قوی و ساده بهترین روش برای آماده سازی محتوای صوتی به شمار می‌رود. استفاده از 500 نوع صدای مصنوعی در این ابزار جدید و نوآورانه سبب بهبود بهره بری از آن شده است. در این میان قابلیت‌های مربوط به تلفظ و زیر و بم‌های صدا نیز در این پلتفرم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. تأکید بر قسمت‌هایی از امواج صوتی در این برنامه نیز هر محدودیتی را در ساختار این برنامه از بین برده است.

شما می‌توانید در این برنامه هر گونه ویدئویی را ویرایش کرده و صوت مورد نظر خود را بر روی فایل مربوطه قرار دهید. امکان هم‌زمان تولید صوت و ویدیو نیز در این برنامه وجود دارد که از مزایای مهم و کاربردی این برنامه به شمار می‌رود. ویرایش صدا در این برنامه در سریع‌ترین زمان ممکن میسر خواهد بود.

Fireflies

یکی از دستیاران هوش مصنوعی که در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. این برنامه برای حذف دردسرهای مربوط به یادداشت برداری از نکات به کار برده می‌شود. با استفاده از آن به سادگی می‌توانید انواع مکالمات خود را ضبط کرده و آن‌ها را رونویسی کنید. افزونه‌های کروم نیز در این پلتفرم مورد استفاده قرار می‌گیرد. تماس‌های مستقیم از مرورگر کروم در این پلتفرم به سهولت انجام می‌گیرد که کارایی آن را ساده‌تر می‌سازد. این برنامه کاربردهای مورد نیاز شما را فراهم کرده و در زمینه برنامه ریزی و مدیریت مکالمات بسیار ساده‌تر می‌کند. با استفاده از این پلتفرم یک تماس 5 دقیقه‌ای شما در سریع‌ترین بازه‌های زمانی مرور می‌شود و نیازی به تکرار موارد نام‌برده‌شده در تماس وجود نخواهد داشت.

معرفی بهترین ابزار هوش مصنوعی برای کسب درآمد Fireflies

Speechify

این برنامه همه متون مورد نظر شما را که به صورت نوشتاری در برنامه وارد کنید، به صورت صوتی آماده سازی کرده و در اختیارتان قرار می‌دهد. در این پلتفرم از افزونه‌های کروم و سافاری بهره برده شده و کیفیت عملکرد برنامه با این روش بسیار افزایش می‌یابد. با استفاده از آن می‌توانید فایل‌های دلخواه خود را به انواع زبان‌های زنده دنیا تبدیل کنید. با استفاده از آن بیشتر از 30 صدا برای استفاده در دسترس قرار می‌گیرند که هر یک از آن‌ها برای برخی افراد کارایی خواهند داشت.

اسکن و تبدیل متن چاپ شده به گفتار با استفاده از این برنامه نیز یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اسپیچیفای به شمار می‌رود که آن را در دنیای هوش مصنوعی در جایگاه مهمی قرار می‌دهد. این برنامه نیز تولید محتوای صوتی را برای کاربران بسیار ساده‌تر می‌کند. هر یک از کاربران با استفاده از این برنامه قادر به تولید انواع محتواهای صوتی در دسته بندی‌های گوناگون خواهند بود.

جمع بندی

در این بخش شما را با برترین ابزارهای هوش مصنوعی برای کسب درآمدهای زیاد آشنا کردیم که هر یک از آن‌ها به شما کمک می‌کنند در زمینه کاری و حرفه‌ای خود بهتر عمل کنید. همچنین با استفاده از برخی از این ابزارها می‌توانید یک راه جدید برای کسب درآمد پیدا کرده و یک شغل جدید را تجربه کنید. در سال‌های اخیر هوش مصنوعی وارد زندگی تک‌تک مردم در سر تا سر جهان شده است. قابلیت‌ها و ویژگی‌های مهم ابزارهای هوش مصنوعی با استقبال بالایی در میان مردم امروز روبه‌رو شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --