وبلاگ

مشکلات ایرپادهای فیک؟ چرا باید ایرپاد اصل بخریم؟

تصویر ایرپاد اصل وفیک ومشکلات ایرپاد های فیک

چون که از استفاده از ایرپادها راحت است، افراد ترجیح می‌دهند که برای کارهای روزمره خودشان، آن‌ها را به کار ببرند. در بازار، هر مدل ایرپاد یافت می‌شود. اگر مشتری بخواهد که یک محصول اصل خریداری نماید، به راحتی می‌تواند با کمی تحقیق آن را یافته و خریداری کند.

به خاطر قیمت بالای ایرپادهای اصل، مشتریان گاهی اوقات به دنبال خرید محصول فیک هستند. اگر افراد از مشکلات ایرپادهای فیک، آگاهی پیدا کنند، دیگر به سراغ خرید آن‌ها نخواهند رفت. با کمی مقایسه به راحتی تفاوت ایرپاد اورجینال و فیک معلوم می‌گردد که در ویدئو زیر نیز آسان ترین روش تشخیص ایرپاد فیک از اصل آموزش داده شده است.

 

برای دیدن انواع مدل های ایرپاد اپل اصل کلیک کنید.

مشکلات ایرپادهای فیک چیست؟

ایرپادها امروزه جزو جدا نشدنی از زندگی انسان‌ها شده‌اند. مشکلات ایرپادهای فیک به قدری زیاد است که توصیه اکید این است که تا حد ممکن خریداری نشوند. اگر که با این مشکلات مشتریان آشنا بشوند، بهتر می‌توانند که انتخاب خودشان را بکنند که یک ایرپاد فیک با قیمت پایین اما با مشکلات مختلف بخرند، یا این که ایرپاد اصل خریداری کنند، بدون اینکه مشکلی در آن‌ها وجود داشته باشد.

در واقع چون که قیمت مدل‌های اصل، بالا است برای همین کمتر کسی می‌تواند که هزینه آن‌ها را بپردازند و برای آن به دنبال خرید مدل فیک می‌رود. در ادامه برخی از مشکلات ایرپادهای فیک، بیان شده است:

1. کارایی کم در طولانی مدت

یکی از اصلی ترین مشکلات ایرپاد فیک در عدم کارایی برای مدت طولانی است. اصلی‌ترین دلیل خراب شدن ایرپادها به خاطر باتری‌های آن است. اگر مدل فیک خراب بشود، طبیعتاً تعویض و درست کردن باتری آن گزینه اقتصادی نیست و به همین خاطر ایرپاد کنار گذاشته می‌شود. در مدل‌های اصل، گاهی اوقات می‌توان که باطری آن‌ها را تعویض کرد.

مسکلات ایرپادهای فیک عدم پشتیبانی و نویز افتادن در صدا

2. کیفیت پایین صدا

ایرپادها به خاطر این محبوب هستند که شدت صدای خوبی را دارند، اما در مدل‌های فیک، شدت صدا مورد انتظار نیست. اگر که ولوم از متوسط به پایین باشد، کیفیت صدا خیلی بد و بدتر می‌شود. در واقع یکی دیگر از مشکلات ایرپادهای فیک، این است که نمی‌توانند که از همه تایپ‌های موسیقی پشتیبانی کنند.

برای دیدن انواع مدل های هنذفری سامسونگ کلیک کنید.

3. عدم پشتیبانی و نویز افتادن در صدا

در واقع یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌هایی که مدل فیک با اصلی دارد، در نویزی است که ایجاد می‌شود. در ولوم‌های بالا، بیشتر این مورد به چشم می‌خورد. وقتی که آهنگ به صورت بیس دار، پخش می‌شود، یک نویزی ایجاد شده و صدا به صورت کاملاً صحیح و شفاف پخش نمی‌شود. افرادی که همیشه از ولوم متوسط روبه‌پایین استفاده می‌کنند، ممکن است که این مشکل برای آن‌ها زیاد اذیت کننده نباشد. اما در شدت بالا کاملاً احساس می‌شود.

4. کیفیت بسیار پایین در کیس‌های شارژ

کیس‌های شارژ ایرپادهای اصل و یا های کپی و کیفیت‌های بالا، از جنس بدنه خوب و محکمی ساخته می‌شوند ولی مدل‌های فیک جنس ضعیفی دارند. مخصوصاً در قسمت کیس لولای خوبی را ندارند به همین خاطر بدنه آنها نیز ضعیف است و خیلی زود به آن خط و خش می‌افتد. حتی اگر که از لیز بخورند، ترک روی آن می‌افتد.

5. زمان کوتاه مکالمه

یکی از مشکلات ایرپادهای فیک این است زیاد شارژ نگه نمی‌دارند. مشتریان، انتظار دارند که به صورت طولانی مدت بتوانند که از این دستگاه استفاده کنند. در حالی که این مدل‌های فیک، دو ساعت می‌توانند شارژ نگه دارند و فقط برای افرادی مناسب هستند که خیلی کم از ایرپاد استفاده می‌کنند. مشکلات ایرپاد فیک زمان کوتاه مکالمه

در مدل‌های فیک، اگر که از کیس ایرپادها نیز استفاده بشود، نهایت تا ده ساعت می‌توان آن‌ها را به کار برد. برای افرادی که گیمر هستند و یا طولانی مدت از ایرپاد استفاده می‌کنند، این زمان اصلاً زمان زیادی نیست و نیاز مشتریان را نمی‌تواند که بر طرف کند.

6. ال‌ای‌دی‌های بسیار پرنور

از مشکلات ایرپادهای فیک، استفاده از ال‌ای‌دی‌های بسیار پر نور آبی و قرمز است که زیاد وجه خوبی را ندارند و از نظر ظاهری قشنگ نیستند. مدل‌های اورجینال، یک نور کم رنگ و جالب دارند. در واقع مشتریان به ظاهر بسیار اهمیت می‌دهند. این نور زیاد نیز باعث می‌شود که ظاهر این محصول نمای خوبی را نداشته باشد.

7. تایم مکالمه بسیار پایین

در مدل‌های فیک، کیفیت میکروفون بسیار پایین است و گاهی اوقات صدای فردی که در حال مکالمه است به گوشی دیگری نمی‌رسد و مشکلاتی در مکالمه به وجود می‌آید. یکی از مدل‌های پر فروش ایرپاد، مدل پرو است. از روش‌های تشخیص اصل بودن ایرپاد پرو، همین میکروفون قوی است.

 8. اجرای دستورات با تأخیر

افرادی که گیمر هستند انتظار دارند که ایرپادها، خیلی زود دستوراتی که به آن‌ها وارد می‌شود را اعمال کنند و ایرپادهای فیک اجرای دستورات را با تأخیر انجام می‌دهند، از این رو مناسب نیستند. در استفاده روزمره یا گوش دادن به موسیقی این ویژگی زیاد مهم نیست ولی برای گیمرها یک موقعیت بسیار مهم است.

مشکلات ایرپاد های فیک   اجرای دستورات با تأخیر

9. نارضایتی مشتریان از ایرپادهای غیر اصل

بیشتر افرادی که تا به الان از مدل ایرپادهای غیر اصل خریداری کرده‌اند به خاطر معایبی که در آنها وجود دارد از خرید آن کاملاً پشیمان شده‌اند و این ایراد را از چشم فروشندگان دیدند. در حالی که فروشندگان زیاد نقش ندارند. این مشتریان هستند که می‌توانند با تحقیق درباره ایرپادهای اصل، آن‌ها را خریداری کنند.

10. کیفیت بسیار پایین ساخت ایرپادهای فیک

هندزفری‌های فیک بدنه و متریال ساخت بسیار کیفیت پایینی را دارند و افرادی که از آن استفاده می‌کنند یک احساس بدی را از آن می‌گیرند. افرادی که تا به الان از مدل‌های فیک استفاده نکردند، نمی‌توانند متوجه این قضیه بشوند اما مشتریانی که این محصول را خریداری کرده‌اند کاملاً این مشکل را حس کرده و از خرید بسیار پشیمان شده‌اند. با این مشکلات، بسیار پیشنهاد می‌شود که با صرف هزینه زیادتر یک محصول خوب و اصل خریداری شود که بتوان از آن برای مدت‌ها استفاده کرد.

جمع بندی

ایرپادها توسط کمپانی‌های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می‌شوند. به خاطر قیمت بالای مدل اورجینال، مدل‌های فیک نیز از آن‌ها عرضه می‌شوند که افراد مدل‌های فیک را به خاطر قیمت کم، خرید می‌کنند. مدل‌های فیک، مشکلات زیادی را دارند.

گاهی اوقات این مشکلات به حدی اذیت کننده می‌شوند که خریدار را از خرید پشیمان می‌کنند. کیفیت بد بدنه، صدای کم، متریال ساخت ضعیف، همگی از مهم‌ترین مشکلاتی هستند که در مدل‌های فیک به چشم می‌خورند. برای خرید، بهتر است که مدل اورجینال را از واردکننده های معتبر مانند همراه سیب انتخاب و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --