وبلاگ

مقایسه غول‌های جدید شیائومی 13 و 13 پرو

تصویر جدید شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو

شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو از بهترین‌های دنیای شیائومی هستند. هر یک از اجزای فنی این تلفن‌های هوشمند از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار هستند. مقایسه فنی هر یک از این گوشی‌ها به شما کمک می‌کند که بهترین‌ها را در میان این سری تلفن‌های هوشمند انتخاب کنید. شیائومی ۱۳ به صورت کاربردی طراحی شده و برای استفاده طولانی مدت بهترین انتخاب است.

هر یک از این گوشی‌ها با طراحی بسیار زیبایی در دسترس کاربران قرار می‌گیرند و استفاده از آن‌ها مزایای بی شماری دارد. این سری تلفن‌های همراه از محبوب‌ترین گوشی‌های ارائه شده در کمپانی شیائومی محسوب می‌شوند که با قیمت‌های متغیری در بازارهای فروش عرضه می‌شوند. برای خرید هر یک از این تلفن‌ها بد نیست نگاهی به مشخصه‌های کیفی و فنی آن‌ها بیندازیم. با ما همراه باشید.

مقایسه شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو از نظر نوع نمایشگر  

 شیائومی ۱۳ پرو و مدل ۱۳ از نمایشگرهای تقریباً یکسانی برخوردار هستند. این نمایشگرها بسیار مشابه هستند و به همین خاطر تفاوت چشم گیری در این بخش تلفن‌های هوشمند شیائومی مشاهده نمی‌شود. نوع پنل به کار رفته در صفحه نمایش هر یک از این اقلام نیز تقریباً یکسان است و به همین خاطر در صفحه نمایشگر تفاوت چشمگیری ندارند. هر یک از این گوشی‌ها از پنل‌های اولد برخوردار هستند و قابلیت‌های بسیار زیادی را در دسترس کاربران قرار می‌دهند.

البته تفاوت‌هایی در تجربه بصری هر یک از این گوشی‌ها وجود دارد. سری پرو شیائومی ۱۳ تجربه بصری منحصر به فردی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با استفاده از این تلفن‌های هوشمند و نمایشگرهای حرفه‌ای به کار رفته در آن‌ها تصاویر را با بهترین کیفیت مشاهده خواهید کرد. برخی از جزئیات این پنل‌های نمایشگر نیز با هم متفاوت هستند که سبب ایجاد تفاوت‌هایی در این سری محصولات شده‌اند.

مقایسه غول‌های جدید شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو مقایسه شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو از نظر نوع نمایشگر  

مقایسه دوربین‌های شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو

شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو از دوربین‌های حرفه‌ای برخوردار هستند که برای علاقه‌مندان به دنیای عکاسی انتخاب بسیار مناسبی به شمار می‌روند. شیائومی ۱۳ پرو در این زمینه هم برتری‌هایی نسبت به رقیب خود دارد. در ساختار آن از قابلیت‌های ویژه‌ای برای عکس برداری استفاده شده که کیفیت و وضوح تصاویر را به شدت افزایش می‌دهد. لنزهای دوربین به کار رفته در هر یک از این سری محصولات کاربردی ۵۰ مگاپیکسل هستند و بر قابلیت‌های هر یک از این سری محصولات می‌افزایند. اما با وجود شباهت در میزان کیفیت هر یک از این گوشی‌ها، تفاوت‌های فاحشی در زمینه عکاسی بین دوربین این گوشی‌ها مشاهده می‌شود.

خروجی عکس‌های به دست آمده از شیائومی ۱۳ با نسخه پرو کمی تفاوت دارد. لنز واید هر یک از این گوشی‌ها تقریباً از یک میزان کیفیت برخوردار است. اما لنزهای اولترا واید آن‌ها تفاوت‌های بسیار زیادی دارند. در نسخه پرو این قابلیت نیز ۵۰ مگاپیکسل در نظر گرفته می‌شود. اما در نسخه ۱۳ این قابلیت ۱۲ مگاپیکسل است و مقدار کمی دارد. تله فوتو دوربین‌های سری پرو شیائومی ۱۳ نیز کیفیت بهتر و بالاتری به نسبت نسخه ۱۳ دارند. این دو تلفن هوشمند از نظر دوربین‌های سلفی تقریباً یکسان هستند و تفاوت‌های چندانی بین آن‌ها مشاهده نمی‌شود.

مقایسه باتری دو گوشی

 شیائومی ۱۳ پرو با مدل ۱۳ این گوشی‌های هوشمند از نظر نوع باتری و عملکرد این قطعات نیز متفاوت است. البته ظرفیت این دو گوشی تقریباً یکسان است و چندان تفاوتی بین آن‌ها مشاهده نمی‌شود. همین مسئله باتری شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو را با یک میزان کیفیت در میان مشتریان معرفی می‌کند. در کمپانی شیائومی سری پرو محصولات قابلیت‌های بیشتری نسبت به مدل‌های معمولی دارد. در شیائومی ۱۳ هم این ویژگی صدق می‌کند. به گونه‌ای که به باتری سری پرو ۱۳ شیائومی قابلیت فست شارژ اضافه شده است که سبب برتری آن به نسبت مدل شیائومی ۱۳ می‌شود. این باتری‌ها در کوتاه‌ترین بازه‌های زمانی شارژ می‌شوند و این مسئله در زمان کاربران به شدت صرفه جویی می‌کند.

مقایسه غول‌های جدید شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو مقایسه باتری دو گوشی

شیائومی ۱۳ هم مانند شیائومی ۱۳ پرو به شارژرهای معکوس و بی سیم متصل می‌شود و از این نظر تفاوتی بین این دو محصول وجود ندارد و هر دوی آن‌ها عملکرد مشابهی با هم دارند. در صورتی که به دنبال قابلیت فست شارژ بین گوشی‌های هوشمند می‌گردید، مدل شیائومی ۱۳ پرو را انتخاب کنید. این سری گوشی‌های هوشمند با جدیدترین فناوری‌های ساخت باتری همراه هستند و از نظر میزان ظرفیت عملکرد مطلوبی دارند.

ویژگی‌های سخت افزاری

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در میان گوشی‌های شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو بررسی می‌شود، قابلیت‌های سخت افزاری بین این دو محصول است که در کمپانی اصلی به دقت بررسی می‌شود. تراشه‌های به کار رفته در هر یک از این گوشی‌های هوشمند از پردازنده‌های مشابهی برخوردار هستند و همین مسئله سبب ایجاد ویژگی‌های یکسان در این دو محصول شده است. قابلیت‌های سخت افزاری این گوشی‌ها از برخی جهات به هم مشابه بوده و از برخی جنبه‌های متفاوت عمل می‌کند. در هر دوی این محصولات از تراشه‌های اسنپ دراگون باکیفیتی استفاده شده است که تعیین کننده نوع قابلیت‌های این محصولات است.

ویژگی‌های سخت افزاری شیائومی ۱۳ در عملکرد هر یک از تجهیزات تأثیر به سزایی دارد. برای انتخاب هر تلفن همراهی باید به ویژگی‌های سخت افزاری این مجموعه محصولات دقت داشته باشید.

بررسی قیمت شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو

 شیائومی ۱۳ پرو از نظر سطح قیمتی کمی بالاتر از شیائومی ۱۳ است. قابلیت‌های به کار رفته در سری پرو این مجموعه محصولات بهتر و بالاتر از شیائومی ۱۳ است. به همین خاطر این محصول کمی با افزایش قیمت همراه بوده است. قیمت هر یک از این تجهیزات بر اساس نوع فناوری‌ها و تکنولوژی‌های به کار رفته در ساختار آن‌ها تعیین می‌شود. گاها مشاهده شده که با ارائه فناوری‌های جدیدتری در عرصه‌های تلفن همراه قیمت گوشی‌های قدیمی‌تر با کاهش روبه‌رو می‌شود. شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو با قیمت‌های نسبتاً مناسبی در این عرصه ارائه می‌شوند.

شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو به دلار قیمت گذاری می‌شود و این قیمت گوشی‌ها چندان تغییری نمی‌کند. شیائومی ۱۳ از ۵۸۰ دلار شروع می‌شود و قیمت آن با تغییراتی روبه‌رو خواهد شد. شیائومی ۱۳ سری پرو هم با قیمت ۷۳۰ دلار ارائه می‌شود و رنج قیمتی آن کمی متفاوت خواهد شد. هر یک از این قیمت‌ها با افزایش و کاهش قیمت گوشی‌های همراه، بیشتر یا کمتر می‌شوند.

مقایسه غول‌های جدید شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو بررسی قیمت شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو

مشخصات کلی گوشی شیائومی ۱۳

شیائومی ۱۳ با مشخصه‌های مهمی در دنیای تکنولوژی ارائه می‌شود. این نسخه از سری گوشی‌های شیائومی با قابلیت حسگر تشخیص دما تولید و ارائه می‌شود. این حسگرها بر قابلیت‌های مهم این گوشی‌های هوشمند می‌افزایند و استفاده از آن مزایای بی شماری دارد. این قابلیت در شیائومی ۱۳ پرو نیز به کار رفته و استفاده از آن را مطلوب‌تر می‌کند.

شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو از مشخصه‌های مشترکی هم برخوردار هستند. این گوشی از نمایشگر ۱۲۰۰ نیتی برخوردار است. دوربین‌های به کار رفته در شیائومی ۱۳ از لنزهای برندی لایکا برخوردار هستند و به همین خاطر نیز قابلیت‌های بسیار زیادی برخوردار هستند.

مشخصات کلی گوشی شیائومی ۱۳ پرو

 شیائومی ۱۳ پرو با مشخصه‌های فوق حرفه‌ای ارائه می‌شود. شرکت سازنده شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو، قابلیت‌های بیشتری در این نسخه‌های شیائومی در نظر گرفته است. نمایشگرهای آن‌ها ۱۲۰۰ نیت بوده و در زمان پخش ویدئو به ۱۹۰۰ نیت نیز می‌رسد. حافظه رم به کار رفته در شیائومی ۱۳ پرو نیز بر قابلیت این محصول نیز می‌افزاید و سبب افزایش قابلیت‌های این محصولات می‌شوند. شیائومی ۱۳ پرو از نظر ظاهر و طراحی نیز کمی شیک‌تر و جمع و جورتر از مدل ۱۳ است.

جمع بندی

در این صفحه به بررسی شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو پرداختیم. اگرچه در دنیای شیائومی همواره تلفن‌های هوشمند فوق‌العاده‌ای ارائه می‌شوند، اما این دو محصول نمونه‌های تکامل یافته گوشی‌های هوشمند این برند هستند که با هزینه‌های به‌صرفه‌ای در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. شما می‌توانید بر اساس نیازهای خود هر یک از مدل‌های این اقلام را خریداری کنید. در هر یک از مدل‌های این گوشی‌ها از قابلیت‌های نرم افزاری و سخت افزاری به خصوصی برخوردار هستند که بر کیفیت این اقلام می‌افزاید.

شیائومی ۱۳ با استقبال بالایی در میان مشتریان روبه‌رو شده است. به همین خاطر نسخه شیائومی ۱۳ پرو با هدف افزایش میزان خرید و فروش این تلفن‌ها ارائه می‌شود. این محصولات کاربردی برای همه افراد با هر نوع حرفه و شغلی مناسب خواهند بود. شما می‌توانید در این زمینه با کارشناسان فروش هر یک از این اقلام مشورت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --